COP, Kolej na zmianę!

Rusza Fabryka Świętego Mikołaja!

Rusza Fabryka Świętego Mikołaja! Pomocnicy Mikołaja pilnie poszukiwani! Czy znajdą się jakieś dzieciaki, które chcą uratować Gwiazdkę? 

Rusza Fabryka Świętego Mikołaja!

Elfy Mikołaja, uśmiechnięte, Św. Mikołaj
O co chodzi? 
Fabryka Świętego Mikołaja została zamknięta. Zabawki trzeba wyprodukować, bo inaczej dzieci nie dostaną prezentów… Poszukiwane dzieciaki, które przyłączą się do Fabryki Świętego Mikołaja! Akcja jest częścią pt. „Fabryka Mikołaja w Magicznym Domku”, który jest realizowany w ramach Pakietu Lider, który jest częścią projektu 9.1.2. Kolej na zmianę! – kompleksowe działania na rzecz mieszkańców obszarów rewitalizowanych; finansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Jak to będzie wyglądało? 
Święty Mikołaj odwiedzi 10 dzieci z terenów rewitalizowanych miasta Żory zupełnie za darmo! Warunkiem udziału jest zapisanie się pod numerem telefonu 724748787 lub poprzez wiadomość do Studia Wrażeń . Na zgłoszenia czekamy tylko do 3 grudnia! 5 grudnia dzieci spotkają się na platformie sieciowej, gdzie wspólnie z Elfami Mikołaja przygotują zabawki i samodzielnie wykonają świąteczne upominki. 

Rusza Fabryka Świętego Mikołaja!

Elfy, Święty Mikołaj, komputer


Co dalej z Fabryką? 
Tak jak pisaliśmy, Rusza Fabryka Świętego Mikołaja! W związku z tym dzieciaki, które zgłoszą się do akcji Święty Mikołaj odwiedzi osobiście w ich domach. Odwiedziny odbędą się nie inaczej – już 6 grudnia! Będzie wesoło i świątecznie, kreatywnie i zabawnie! 


Kto to wymyślił?
Inicjatorką tego wydarzenia jest jedna z liderek projektu Kolej na Zmianę – Ania Stefańska. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu projektowi umilimy święta dzieciakom! Poszukujemy osób z terenów rewitalizowanych, które nie mogą liczyć na drogie prezenty, czy opłaconą wizytę Mikołaja. Dodatkowo, będziemy pracować kreatywnie. To nasz pomysł na Gwiazdkę dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. 
 
 

Author


Avatar