COP, Kolej na zmianę!

Bezpłatny kurs kroju i szycia

Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia kroju i szycia dla osób bezrobotnych.

Jeżeli fascynuje Cię świat mody, pragniesz podnieść swoje kwalifikacje i zaistnieć na rynku pracy z pakietem nowych umiejętności – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

W ramach realizowanego przez Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych projektu pn. „Kolej na zmianę – kompleksowe działania na rzecz mieszkańców terenów rewitalizowanych” prowadzimy nabór na podstawowy kurs kroju i szycia. Jest to kurs dla osób które nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia, jak również dla tych które postawiły już pierwsze kroki w szyciu, ale brakuje im profesjonalnej wiedzy krawieckiej. Podczas kursu uczestnicy nauczą się szycia od totalnych podstaw. Zajęcia zaczną się od obsługi maszyny do szycia, następnie krok po kroku w bardzo przyjemnej atmosferze pod fachowym okiem dyplomowanych mistrzów krawiectwa przejdą do szycia akcesoriów i odzieży.

Bezpłatny kurs kroju i szycia skierowany jest do bezrobotnych mieszkańców Gminy Miejskiej Żory, niekoniecznie zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Dodatkowo osoby zamieszkałe na terenach rewitalizowanych Miasta Żory będą przyjmowani w pierwszej kolejności. Aby zapisać się na kurs wystarczy skontaktować się z Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych pod numerem telefonu +48 694 491 924. Szczegółowych informacji udziela p. Katarzyna Sacchetti. Kandydaci zostaną dodatkowo objęci wsparciem doradcy zawodowego, który pomoże w aktywnym poszukiwaniu pracy po zakończeniu kursu.

* * *
Kurs finansowany jest w ramach projektu 9.1.2. Kolej na zmianę – kompleksowe działania na rzecz mieszkańców obszarów rewitalizowanych, który jest finansowany z środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Author


Avatar